KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12757214
nr 1275 7214
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 364/400. Motivet: 44x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:40:53
12/9 23:29:15
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén