KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12948464
nr 1294 8464
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 15/360, daterad 1976. Motivet: 40x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:10:59
1/12 23:20:55
100 kr
2/12 15:06:16
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén