KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16449243
nr 1644 9243
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad - 89, daterad 256/360,35x49 cm, yttermått inklusive ram: 51x64 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:08:46
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1644 9243
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 23 september 2024 |
Svenolov Ehrén