KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16449243

nr 1644 9243

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Signerad, numrerad - 89, daterad 256/360,35x49 cm, yttermått inklusive ram: 51x64 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2024
kl 18:08:46

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén