KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7685404
nr 768 5404
Träsnitt
signerad, -61, motivets mått: 60x43
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:14:26
23/7 15:18:31