KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14424324
nr 1442 4324
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerad, numrerad 7/360. Bildmått: 25x32, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:26:53
13/1 11:50:45
100 kr
17/1 18:20:23
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg