KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6365247
nr 636 5247
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Träsnitt, 2 st. Lasse Stevenfeldt (f. 1930), 1950-tal, 20x14
Utrop:
100 kr
måndag 26 april 2010
kl 18:40:45
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
nr 636 5247
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
| Utrop: | 100 kr |
måndag 26 april 2010 |
Lasse Stevenfeldt