KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16374110
nr 1637 4110
Träsnitt
3 st, Ivan Nikolaevich Pavlov (1872-1951), Staraia Moskva, gamla Moskva. Bladets mått: 44x34 - 50x37,5, yttermått inklusive ram: 53x68 - 61x52 cm
Kondition: slitage, missfärgningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:08:09
26/8 19:42:55