KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7953104
nr 795 3104
Träsnitt
Japan, 1700-tal. Lekande barn, 35 x 24
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:19:08
300 kr
Träsnitt
nr 795 3104
Träsnitt
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 3 december 2012 |