KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7908510
nr 790 8510
Träsnitt
Japan, 1800-tal, 35x25
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:46:13
150 kr
300 kr
450 kr
400 kr