KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8001042
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hans osswald linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
6442 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:57
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hans osswald linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
6442 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:57