KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15685303

nr 1568 5303

Ã…ke Pettersson (NÃ…W)

(f. 1925), Sverige

Träsnitt, Signerad, numrerad 102/125, "Islossning, Tegsbron". Bildmått: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Utrop:

600 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:32:37

Ã…ke Pettersson (NÃ…W)

Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)