KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10706026
nr 1070 6026
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär, signerad, kust & skuta, 69x45 & 49x64
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2016
kl 20:35:36