KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12757443

nr 1275 7443

Akvareller

4 st, Sydländska motiv, 16x18 22x29 ca. Ej signerad

Utrop:

600 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:02:22