KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16119081

nr 1611 9081

Akvareller

4 st, Stockholmsmotiv, bland annat Frans Lindström, yttermått inklusive ram: 26x33 - 34x26 cm. Signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 april 2024
kl 18:38:26

7/4 19:00:58 1      Vinnande bud