KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13431081
nr 1343 1081
Akvareller
4 st, Lindström/Borg, Stockholmsmotiv. Signerad, ca 15x20 cm
måndag 24 augusti 2020
kl 20:34:22
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Karl Lindström (1865-1936)
Atelier Borgila AB
Louise Adelborg (1885-1971)