KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14519068

nr 1451 9068

Gottfrid Lård

(1895-1981), Sverige

Akvareller, 2 st, Motiv Från Hudiksvall, yttermått inklusive ram: 33x37-44-53, akvarell. Signerad

Gottfrid Lård, svensk bildkonstnär född 1895, död 1981.

Utrop:

500 kr

måndag 28 februari 2022
kl 18:40:02

Gottfrid Lård

Läs mer om Gottfrid Lård