KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11018522

nr 1101 8522

Akvareller

3 st. G Schildt, militärer till häst, signerade, 24x21

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 april 2017
kl 19:21:59