KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11018522
nr 1101 8522
Akvareller
3 st. G Schildt, militärer till häst, signerade, 24x21
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 april 2017
kl 19:21:59
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr