KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14035067

nr 1403 5067

Akvareller

2 st, F Lindström, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 29x36, akvarell. Signerad

Utrop:

600 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:25:51