KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10134059
nr 1013 4059
Akvareller
3 st. Erik Andersson, Stockholm, signerade, motivet: 25x30 + 36x26+ 30x35
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:41:48
600 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm