KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10134059

nr 1013 4059

Akvareller

3 st. Erik Andersson, Stockholm, signerade, motivet: 25x30 + 36x26+ 30x35

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 januari 2016
kl 18:41:48

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm