ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolours 13474185
nr 1347 4185
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
3 pcs, Ellen Jolin (1854-1939), Sweden. Murare och landskap. No signature. Proveniens Einar Jolin. Subject: 12x14 cm, 10x15 cm respektive 32x22 cm,
WATERCOLOURS, 3 st, Murare och landskap. Ej signerad. Proveniens Einar Jolin. Motivet: 12x14 cm, 10x15 cm respektive 32x22 cm
Withdrawn
Monday September 14 2020
at 19:45:30
Ellen Jolin
Read more about Ellen Jolin