KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14204366

nr 1420 4366

Akvareller

Kina, 5 st, akvarell. Ej signerad, oramad

Kondition: skadad

Utrop:

800 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:36:29