ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 6867842

nr 686 7842

WATERCOLOUR

unsigned, landscape, 19th century, 17x24,

Osignerad, Landskap, 1800-tal, 17x24

700

SEK 2000

Monday Mars 14 2011
at 19:40:27