KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8034196
nr 803 4196
Akvarell
Oidentifierad konstnär, troligen Frankrike, 1700-/1800-tal, signerad, motivets mått: 23x34
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:06:41
28/1 18:59:31