KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769416

nr 1276 9416

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Strandskata. Signerad. Bladets mått: 39x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:45:57