KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13581168

nr 1358 1168

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad R Winder, 1925, Aschdown Forest, 22x34 cm

måndag 2 november 2020
kl 18:13:29