KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13051038

nr 1305 1038

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad LG, Äppelkvist, 95x36 cm

måndag 3 februari 2020
kl 19:59:20