KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16694431
nr 1669 4431
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad. Akvarell, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:01:10
13/12 06:12:26
100 kr
13/12 20:10:35