KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378352

nr 1437 8352

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Akvarell, bildmått: 28x19cm, yttermått inklusive ram: 40x31cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:59:39