KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11865523

nr 1186 5523

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben, -48, Motivet: 34x28

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 maj 2018
kl 18:06:21

26/5 08:58:25 1      Vinnande bud