KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9119081
nr 911 9081
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad. Lindholm 1862, Kust, motivet: 16x23
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:28:42
100 kr
150 kr