KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14046184

nr 1404 6184

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -88. Motivet: 31x45 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 43x56 cm

måndag 21 juni 2021
kl 19:18:01