KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17526529

nr 1752 6529

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, man i eka, 10x13 cm, yttermått inklusive ram: 18x20

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:13:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor