![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757050
*
nr 1275 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 18:53:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 01:17:23
1
100 kr
15/9 10:44:20
2
300 kr
15/9 14:27:52
1
200 kr
15/9 14:27:52
2
250 kr (Budbetjänt)
15/9 14:28:17
1
300 kr
15/9 14:28:17
2
300 kr (Budbetjänt)
16/9 18:00:49
1
350 kr
16/9 18:27:14
2
500 kr
16/9 18:40:46
1
450 kr
16/9 18:40:46
2
500 kr (Budbetjänt)
16/9 18:42:23
1
600 kr
16/9 18:44:49
2
Vinnande bud
16/9 18:48:30
1
800 kr
16/9 18:48:30
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad hantverkargatan vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:49
-
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:16
-
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20
-
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:39
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1275 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/9 01:17:23 | 1 | 100 kr |
15/9 10:44:20 | 2 | 300 kr |
15/9 14:27:52 | 1 | 200 kr |
15/9 14:27:52 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
15/9 14:28:17 | 1 | 300 kr |
15/9 14:28:17 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
16/9 18:00:49 | 1 | 350 kr |
16/9 18:27:14 | 2 | 500 kr |
16/9 18:40:46 | 1 | 450 kr |
16/9 18:40:46 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
16/9 18:42:23 | 1 | 600 kr |
16/9 18:44:49 | 2 | Vinnande bud |
16/9 18:48:30 | 1 | 800 kr |
16/9 18:48:30 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad hantverkargatan vattenfärg
-
1001 Akvarell
Carl Johan Forsberg (1868-1938), Sverige. (1868-19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:15 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:49 -
6196 Akvarell
Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
-
6017 Akvarell
Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Ak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:16 -
2039 Akvarell
Stina Sörman (1910-1993), Sverige. Fiskar. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:20 -
2032 Akvarell
Veronica Leo (f. 1935), Sverige. "Snöflickan, ur s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:39