KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12667032

nr 1266 7032

Tycho Ödberg

(1865-1943), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad Möja 1913. Motivet: 34x54 cm

Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:05:18

26/7 22:00:49 1      500 kr
29/7 17:58:12 2      Vinnande bud

Tycho Ödberg

Läs mer om Tycho Ödberg