KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13591068

nr 1359 1068

Akvarell

Tore Adler, Stockholmsmotiv, Söder Mälarstrand, Signerad, akvarell, 37x30 cm

Utrop:

500 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:40:05