KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16936141

nr 1693 6141

Torbjörn Zetterholm

(f. 1921), Sverige

Signerad, akvarell, kustlandskap, bladets mått: 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm

Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.

Utrop:

500 kr

måndag 14 april 2025
kl 18:06:33

Torbjörn Zetterholm

Läs mer om Torbjörn Zetterholm