KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15682032

nr 1568 2032

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

"Vid Mäster Mikaelsgatan". Signerad. Akvarell, bildmått: 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:33:22

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel