KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8091136
nr 809 1136
Akvarell
studie efter Taddeo Gaddi, 1800-/1900-tal, bladets mått: 20 x 28
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:00:16
25/2 11:21:50
100 kr
25/2 16:07:14