KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14235152

nr 1423 5152

Akvarell

Siv Leander. Signerad. Akvarell, bildmått: 25x37cm, yttermått inklusive ram: 39x50cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:52:15