KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6307482

nr 630 7482

Akvarell

signerad Rzepinski, -51, 38x29

Utrop:

100 kr

Såld:

2.700 kr

måndag 22 mars 2010
kl 17:30:05