KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12275271

nr 1227 5271

Akvarell

Signerad H Rosén -48, "Höstmotiv från Haga", 44x34

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 januari 2019
kl 20:05:41