KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11075498

nr 1107 5498

Akvarell

signerad, segelskuta, Ryssland, 32x46

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 maj 2017
kl 18:26:20