KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11075498
nr 1107 5498
Akvarell
signerad, segelskuta, Ryssland, 32x46
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 maj 2017
kl 18:26:20
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr