KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6662206

nr 666 2206

Akvarell

signerad, Ryssland, kvinna med solfjäder, 15x11

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 8 november 2010
kl 19:32:08

7/11 14:26:01 1      1.500 kr
7/11 23:54:20 2      Vinnande bud