KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11809131

nr 1180 9131

Akvarell

signerad. Kustmotiv, 78x56 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 april 2018
kl 18:21:12

30/4 16:50:04 1      Vinnande bud