KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8448132

nr 844 8132

Akvarell

signerad, C H Brondetti, Motiv från Venedig, 25x15

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 september 2013
kl 20:25:03