KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6925023
nr 692 5023
Akvarell
Sign, 1800-tal, Flodmotiv, 10x30
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 april 2011
kl 19:01:23
15/4 19:53:31
300 kr
18/4 18:52:54
Signe Persson-Melin (f. 1925)