KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14488099
nr 1448 8099
Rune Rockström
(1898-1983), Sverige
Signerad, daterad 30,25x34, yttermått inklusive ram: 34x43, akvarell
Rune Rockström, född 1898 i Örnsköldsvik, död 1983, svensk målare.
måndag 14 februari 2022
kl 20:16:26
Rune Rockström
Läs mer om Rune Rockström