KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9974104
nr 997 4104
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Akvarell, Roland Svensson (1910-2003), Båt, signerad, 26x15
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 30 november 2015
kl 19:36:10
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson