KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9974104

nr 997 4104

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Akvarell, Roland Svensson (1910-2003), Båt, signerad, 26x15

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 30 november 2015
kl 19:36:10

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson