KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13439201

nr 1343 9201

Akvarell

RC Hallquist. "Birger Jarlsgatan". Signerad, daterad 33. Motivet: 30x25cm

Utrop:

600 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:28:43

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm