KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13058266

nr 1305 8266

Frans Lindström

(1874-1954), Sverige

Akvarell, 4 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 15x20cm

Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 februari 2020
kl 19:20:57

Frans Lindström

Läs mer om Frans Lindström